PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=152844}

Millerowie

We're the Millers
7,0 225 981
ocen
7,0 10 1 225981
5,9 20
ocen krytyków
Millerowie
powrót do forum filmu Millerowie

Mega zabawny, no i z fajnym zakończeniem :) Polecam!

ocenił(a) film na 5
ocenił(a) film na 5
P_Halliwell

Nie za bardzo wiedziałem, jak mam się odnieść do Twojego konstruktywnego komentarza:)

RAC_79

Nie każda wypowiedź na filmwebie musi być długa i poruszać wszystkie wady i zalety filmu, niczym recenzja... Naprawdę nie rozumiem, jeśli tak bardzo pragniesz sobie pohejtować czyjeś wypowiedzi znajdź sobie te dłuższe i tam się wypowiadaj. Mój komentarz to zwykły sygnał, że film bardzo mi się spodobał. Dla tych, którzy zastanawiają się nad jego obejrzeniem czasami to wystarczy.

ocenił(a) film na 5
P_Halliwell

Niedzielnemu widzowi chyba.

ocenił(a) film na 8
P_Halliwell

Jestem za krótkimi i prostymi opisami,są najbardziej wiarygodne,wtedy wiem czy warto oglądać film czy nie.Co do filmu arcydzieło to nie jest ale bardzo mało ostatnio dobrych komedii, ta całkiem dobra i przyjemna.

użytkownik usunięty
RAC_79

twój za to zajebiście konstruktywny był buahah żenada

ocenił(a) film na 5

Gdybyś rozumiał kontakt, nie pisałbyś tego idiotycznego komentarza, tłuku.

ocenił(a) film na 8
RAC_79

ah Ci wiecznie nie zrozumieni na filmwebie...
tyle was tu jest, że spokojnie moglibyście załozyć własną religie! :D

ocenił(a) film na 9
P_Halliwell

POTWIERDZAM
Jedna z moich ulubionych komedii, :D świetny klimat : )

P_Halliwell

Potwierdzam, jak dla mnie najlepsza komedia jaką w życiu widziałem. Nie wszystkim na pewno się spodoba, ostry i czasami wulgarny humor, ale dla mnie tylko taki wart jest uwagi. Kac Vegas jest bardzo dobrą pozycją również, ostatnimi czasy, ale Millerowie biją KV na głowę po 1000 kroć!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones